Lietuvos dziudo čempionate užimtos prizinės vietos

Panevėžio sporto centro ugdytiniai sėkmingai dalyvauja įvairiuose dziudo čempionatuose, kuriuose užima prizines vietas. Savaitgalį dvi dienas Kėdainiuose vykęs atviras Lietuvos jaunučių ir jaunių dziudo čempionatas ne išimtis – čia dalyvavę Panevėžio sporto centro ugdytiniai namo grįžo net su 9 prizininkais.

Jaunučių amžiaus grupėje ant tatamio geriausiai kovojo Liepa Šachovaitė, kuri įveikusi visas savo varžoves užėmė pirmą vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje (44 kg) dalyvavusi Mėta Šachovaitė laimėjo antrą vietą. 52 kg svorio kategorijoje kovojusi Adriana Giršvaldaitė užėmė antrą vietą. Ten pat kovojusios Goda Ažusienytė bei Eva Juškaitė laimėjo trečias vietas. Bronziniu medaliu pasidabino taip pat trečią vietą laimėjęs Arnas Šukys (42 kg). 73 kg svorio kategorijoje stipriausias buvo Kajus Charenka, kuris įveikęs visus varžovus iškovojo čempiono titulą. Ten pat kovojęs Rokas Leikus užėmė antrą vietą. Jaunių grupės +90 kg svorio kategorijos čempionu tapo Patrikas Taura.

Panevėžio sporto centre dziudo treniruotes veda Ričardas Balta, Vidas Klimašauskas, Ieva Klimašauskienė ir Kęstutis Trumpis.

Lietuvos dziudo čempionate kovojo per 240 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos.