Meniu Uždaryti

Graikų-romėnų imtynių sportininkai – Lietuvos čempionato prizininkai

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių U15 imtynių čempionatas, kuriame dalyvavo bei prizines vietas iškovojo Panevėžio sporto centro bei graikų-romėnų klubo „Imtis“ ugdytiniai.

Geriausiai varžybose sekėsi Juliui Martinoniui. Sportininkas puikiai kovojo, neturėjo sau lygių varžovų, todėl įveikęs visus priešininkus pasidabino aukso medaliu (sv. kat iki 85 kg. Puikiai kovojo ir nuolatinis varžybų prizininkas Mykolas Kazėnas. Šįkart imtynininkas užėmė antrą vietą (sv. kat. iki 48 kg). Toje pačioje svorio kategorijoje varžęsis Nojus Klišys laimėjo trečią vietą. Varžybose puikiai ėmėsi ir kiti panevėžiečiai, tik šiose varžybose jiems pritrūko patirties bei sėkmės.

Klaipėdoje vykusiose varžybose ant trijų imtynių kilimų kovojo beveik 300 imtynininkų iš 26 šalies miestų. Pasak Panevėžio sporto centro graikų-romėnų imtynių trenerio Mariaus Baranausko, šiuo metu sportininkai intensyviai treniruodamiesi ruošiasi didžiausiam Taline vyksiančiam imtynių turnyrui Europoje. Į jį jau užsiregistravo apie 2300 sportininkų iš 27 pasaulio šalių.