Boksininkai skina laurus tarptautinėse varžybose

Savaitgalį Kėdainiuose vyko tarptautinis bokso turnyras „Kėdainiams – 650“, kuriame Panevėžio sporto centro – bokso klubo „Olimpietis“ ugdytiniai pelnė prizines vietas.

Turnyro nugalėtoju savo amžiaus grupėje tapo ir aukso medaliu pasidabino Ivanas Polikarpovas (svorio kategorija iki 57 kg). Trečios vietos bronziniais medaliais pasipuošė Matas Bagušas (svorio kategorija iki 60 kg) ir Jonas Bartaševičius (svorio kategorija iki 57 kg).

Varžybose dalyvavo per 60 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos. Iš Panevėžio sporto centro dalyvavo 3 sportininkai, visi jie užėmė prizines vietas.

Panevėžio sporto centro ugdytinius varžyboms paruošė bokso treneriai Darius Katkevičius ir Mikhail Surzhenko.