Tarptautinės graikų ir romėnų imtynės Kanjižoje

Savaitgalį Serbijos mieste  Kanjižoje vyko tarptautinis graikų ir romėnų imtynių turnyras. Panevėžio sporto centro komandą atstovavo 4 sportininkai. Geriausiai iš jų sekėsi Rokui Janauskui, kuris svorio kategorijoje iki 50 kg iškovojo antrą vietą ir pasipuošė sidabro medaliu. Rokas iki finalo laimėjo 3 kovas ir tik finale susitikdamas su Serbijos atstovu, jam pralaimėjo. Pagirtinai kovojo ir kiti sportininkai: Vakaris Šakėnas pirmąją savo kovą laimėjo prieš Graikijos imtynininką , antrojoje kovoje likus 5 sek. iki kovos pabaigos suklydo ir padovanojo pergalę šeimininkų sportininkui. Klaida jam kainavo medalį. Nikita Smirnovas pralaimėjo Vengrijos sportininkui, tačiau antroje kovoje iškovojo pergalę prieš Austrijos imtynininką, bet kovoje dėl 3 vietos Nikitai teko pripažinti sportininko iš Graikijos pranašumą. Sportininkų treneriai M. Baranauskas ir A. Vaičiūnas. Lapkričio mėn. graikų ir romėnų imtynininkai planuoja dalyvauti tarptautiniuose turnyruose Izraelyje (9- 14 d.) ir Norvegijoje (25-27 d.).