Dviratininkams – sėkmingos varžybos

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Velo CX – Šeškinė dviračių varžybos, iš kurių Panevėžio sporto centro-klubo „Greitis“ ugdytiniai grįžo su medaliais.

CX jaunučių mergaičių grupėje nepralenkiama buvo Elžbieta Seliavaitė, kuri užėmė 1 vietą. CX jaunių grupėje dalyvavęs Tadas Baranauskas taip pat užėmė pirmą vietą ir pasidabino auksu. CX jaunučių berniukų grupėje Dovydas Činga pelnė antrą vietą.

„Bendroje 15 km, t. y. 10 ratų, įskaitoje Dovydas buvo antras, o bendroje 21 km  – 14 ratų – įskaitoje, kurioje visi vyrų elito distancijos sportininkai liko užnugaryje, neaplenkiamas buvo Tadas. Džiaugiamės ir didžiuojamės tokiais ugdytinių pasiekimais!“, – sako Panevėžio sporto centro- klubo „Greitis“ treneris Anatolijus Novikovas.

Panevėžiečius sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

Varžybose dalyvavo beveik 100 dviratininkų iš Panevėžio, Vilniaus, Klaipėdos,  Riešės, Pabradės, Vilkaviškio, Kauno, Marcinkonių, Kėdainių ir Žiežmarių.