Panevėžio sporto centro ugdytiniai dalyvavo dviračių varžybose

Praėjusią savaitę Panevėžio sporto centro ugdytiniai dalyvavo dvejose dviračių varžybose, kuriose pelnė prizines vietas.

Mosėdyje (Skuodo r.) vyko jaunimo dviračių varžybos daugkartinės Lietuvos čempionės, Europos, pasaulio ir  olimpinių varžybų dalyvės dviratininkės Svetlanos Pauliukaitės taurei laimėti. Taip pat šis turnyras buvo skirtas ir nusipelniusiam dviračių sporto treneriui Alfonsui Lenkiui atminti.  Turnyras vyko dvi dienas, vieną jų vyko pavienio starto varžybos, o kitą – grupinės. Pavienio starto varžybose berniukų grupėje Dovydas Činga užėmė trečią vietą. Grupinėse lenktynėse mergaičių grupėje Deimantė Zelenauskaitė laimėjo taip pat trečią vietą.

Sekmadienį Anykščių apylinkėse vyko pirmasis 2022 m. sezono MTB dviračių maratonų taurės etapas, kuriame varžėsi per 700 dviratininkų. Vaikų nuo 7 iki 10 m. berniukų grupėje Aronas Januška atvažiavo greičiausiai ir tapo čempionu. M13 berniukų grupėje Vėjas Musteikis užėmė antrą vietą, o to paties amžiaus mergaičių grupėje Elžbieta Selevaitė buvo trečia.

Panevėžiečius sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro dviračių treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.