Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionate užimtos prizinės vietos

Savaitgalį Latvijoje Malta apylinkėse dvi dienas vyko Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas. Su stipriausiais Lietuvos, Latvijos bei Estijos orientacininkais Lietuvos rinktinės sudėtyje startavo du Panevėžio sporto centro ugdytiniai Miglė Činčikaitė ir Tadas Mackevičius.

„Džiaugiuosi savo ugdytinių pasiekimais, jie pasirodė tikrai gerai. Gaila, kad dėl sveikatos problemų negalėjo dalyvauti dar keli mano ugdytiniai, kurie dažniausiai užima prizines vietas“, – sakė Panevėžio sporto centro orientavimosi sporto treneris Algirdas Šalkauskas.

Pirma varžybų diena panevėžiečiams nebuvo itin sėkminga. Ilgojoje trasoje Miglė Činčikaitė (M18) 6,3 km distanciją su 13 kontrolinių punktų įveikė per 58 min. 41 sek. ir užėmė 10 vietą. Tadas Mackevičius (V16) įveikdamas 7,2 km nuotolį su 16 kontrolinių punktų sugaišo 1 val. 8 min. ir užėmė 14 vietą. Antrą dieną vyko estafečių varžybos, kuriose abu sportininkai užėmė prizines vietas bei pasidabino medaliais. V16 amžiaus grupėje kiekvienam iš trijų estafetės dalyvių reikėjo įveikti 4,2 km nuotolį su 10 kontrolinių punktų. Tadas Mackevičius kartu su dviem Lietuvos orientacininkais minėtą nuotolį  įveikė per 1 val. 28 min. ir laimėjo sidabrą. Miglė Činčikaitė taip pat estafečių varžybose merginų grupėje kartu su Lietuvos orientacininkėmis 4,6 km distanciją su 14 kontrolinių punktų įveikė per 1 val. 56 min. bei pasidabino bronza. Sveikiname trenerį ir jo ugdytinius su laimėjimais!

Artimiausios varžybos, kuomet dalyvaus Panevėžio sporto centro ugdytiniai vyks birželio 11-12 d.  Šiauliuose. Čia jie varžysis Lietuvos orientavimosi sporto sprinto čempionate.

Primename, kad visi panevėžiečiai, norintys išmokti orientavimosi sporto yra laukiami kiekvieną savaitę vykstančiose masinėse orientavimosi sporto varžybose. Startas nuo 16.45 iki 19 val. skirtingose Panevėžio viešose vietose. Šį trečiadienį, gegužės 18 d., orientavimosi sporto entuziastai yra laukiami Panevėžio rajone, Vabalninko kelio 9-ajame kilometre. Dar vienas renginys vyks sekmadienį, gegužės 22 d. Anykščiuose, Dainų slėnyje. Išsamiau – socialinio tinklo Facebook paskyroje Panevėžio orientacininkai. Kilus klausimams skambinkite tel. 8 611 16911.