Meniu Uždaryti

Dziudo sportininkai namo parvežė įvairių spalvų medalius

Sausio 14 – 15 d. Kėdainių arenoje vyko atviras Lietuvos dziudo jaunučių (U15) bei jaunių (U18) čempionatas, kuriame varžėsi ir Panevėžio sporto centro sportininkai.

Sportininkai namo parvežė įvairių spalvų medalius. I vietą užėmė ir aukso medaliu pasidabino Joris Fiodorovas. Sidabro medalius iškovojo Kipras Karveckas ir Rokas Žindulis. Bronzą varžybose pelnė Kajus Charenka, Patrikas Taura ir Jonas Rutkevičius. Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Kęstutis Trumpis ir Ieva Klimašauskienė.

Čempionatą organizavo Lietuvos dziudo federacija. Čempionatu siekiama populiarinti dziudo sportą, tobulinti sportininkų meistriškumą, išaiškinti pajėgiausius dziudo sportininkus, kurie sudarys formuojamas šalies rinktines.