Meniu Uždaryti

Geriausias Lietuvos dviratininkų treneris – Dmitrii Leopold

Geriausiais 2021 m. Lietuvos dviratininkais išrinkti vilnietė Rasa Leleivytė ir Panevėžio sporto centro ugdytinis Vasilijus Lendel. Geriausio trenerio vardą pelnė taip pat Panevėžio sporto centre dirbantis  Dmitrii Leopold. Laureatus rinko šalies dviračių sporto treneriai ir Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) Vykdomasis komitetas.

Geriausiųjų dviratininkų rinkimuose, surinkusi 56 taškus antra liko Tokijo olimpinių žaidynių treko komandų sprinto lenktynėse penktą, UCI Tautų taurės II etapo sprinto lenktynėse trečią, o UCI treko Čempionų lygos sprinto rungčių įskaitoje septintą vietas iškovojusi panevėžietė Simona Krupeckaitė. UCI Tautų taurės II etapo keirino rungtyje antrą, o UCI treko Čempionų lygos sprinto rungčių įskaitoje ketvirtą vietas iškovojęs V. Lendel surinko 43 taškus. Antrą vietą užėmė dviračių plento atstovas šalies grupinių lenktynių čempionas, taip pat panevėžietis Ignatas Konovalovas (38 tšk.). Metų trenerio rinkimuose Lietuvos dviračių treko rinktinės treneris Dmitrii Leopold surinko 20 taškų ir tapo geriausiu 2021-ųjų Lietuvos dviratininkų treneriu.

LDSF surengė ir 2021 metų populiariausių Lietuvos dviratininkų rinkimus. Tarp kandidatų buvo šių metų visų disciplinų šalies čempionai ir trys tarptautinėse varžybose aukštų rezultatų pasiekusios dviratininkės. Tarp moterų nugalėjo pasaulio ir Europos treko čempionatuose bei UCI Tautų taurės bei Čempionų lygos varžybose aukštas vietas iškovojusi panevėžietė Olivija Baleišytė, o trečia buvo S. Krupeckaitė. Populiariausius dviratininkus rinko dviračių sporto gerbėjai. Laureatai bus apdovanoti kitų metų pradžioje.