Meniu Uždaryti

Jauniausiųjų krepšininkių rankose – bronza

Panevėžio sporto centro krepšinio trenerės Rimos Daunienės ugdytinės Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) pačių mažiausiųjų čempionate iškovojo bronzos medalius.

„Noriu padėkoti savo komandai, visoms mergaitėms už sunkų darbą šį sezoną, kur žingsnelis po žingsnelio kopėme iki finalo ketverto. Ši komanda susibūrė į vieną kumštį ir labai norėjo laimėti, tad bronzos medaliai mūsų rankose“, – kalbėjo trenerė R. Daunienė.

Finaliniame ketverte pirmosios varžybos pradėtos nesėkme neleido mergaitėms susikaupti ir įsiveržti į priekį – susitikus Utenos DSC-„Umaras“ ekipą jai nusileista ženklia persvara 40:82 (11:30, 12:14, 9:28, 8:10). Kovoje dėl bronzos medalių panevėžietės rimtai nusiteikė ir net papildoma įtampa dėl galimybės nepelnyti prizinės vietos nesutrukdė mūsiškėms pasirodyti itin sėkmingai. Ir nors pirmas kėlinys susitikus su Vilniaus KM I ekipa užbaigtas keturių taškų persvara ne panevėžiečių naudai, šis rezultatas dar nieko nereiškė. Tikriausiai tai įtakojo dar labiau susitelkti rimtam žaidimui ir taškas po taško Panevėžio sporto centro komandai pavyko išsaugoti triženklį pranašumą – varžybos baigtos rezultatu 89:59 (15:19, 16:7, 28:17, 30:16), o tai reiškė, kad bronza atiteko panevėžietėms.

Geriausiai varžybose žaidė Liepa Leliukaitė, Tija Šegamogaitė ir Austėja Juškevičiūtė.

Skip to content