Meniu Uždaryti

Imtynininkai dalyvavo Europos U15 čempionate

Graikijoje vykusiame Europos jaunių U15 imtynių čempionate su būriu atletų savo jėgas demonstravo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai Mykolas Kazėnas bei Julius Martinonis.

Mykolas Kazėnas (sv. kat. 48 kg) susikovęs su Italijos sportininku pirmajame kėlinyje patyrė traumą, tačiau ir tai nesutrukdė vaikinui įveikti priešininką (6:4) bei iškovoti nugalėtojo vardą.  Kitos varžybos vyko su Prancūzijos sportininku. Nors ir apmalšinus skausmą bei rimtai nusiteikus kovai pasipriešinti šįkart neleido peties trauma. Susumavus gautus rezultatus Mykolas užėmė 12 vietą iš 25 sportininkų ir tik vieno taško pritrūko iki 10 vietos. Šis sportininkas dar ir kitais metais turės galimybę kovoti Europos U15 čempionate. Svorio kategorijoje iki 85 kg dalyvavęs Julius Martinonis pačią pirmą kovą pralaimėjo savo varžovui.

„Pasisėmę patirties bei išanalizavę klaidas kitais metais stengsimės kilti aukščiau, o jaunoji Panevėžio komanda turėtų pasipildyti ir kitais sportininkais. Į Europos U15 imtynių čempionatą pagal pasiektus rezultatus turėtų patekti ir Nikita Smirnovas, Nojus Klišys bei Matas Ladyga. Dabar svarbiausia treniruotėse dėti maksimalias pastangas, gerai nusiteikti, kada sunku – nenuleisti rankų, o tada jau ateis ir sėkmė“, – kalbėjo Panevėžio sporto centro graikų-romėnų imtynių treneris Marius Baranauskas.

Graikijoje vykusiose varžybose iš viso mūsų šaliai atstovavo dvylika atletų.

Skip to content