Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro boksininkai – Lietuvos čempionai

Praėjusią savaitę Palangoje karaliavo boksas – vyko Lietuvos jaunučių bokso (g. 2010-2011 m.) čempionatas. Iš viso bokso pirštines surėmė 131 sportininkas – 108 vaikinai ir 23 merginos. Vaikinai varžėsi devyniolikoje svorio kategorijų, merginos –  devyniose. Su gausiu būriu sportininkų savo jėgas demonstravo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai, kuriems šios varžybos buvo itin sėkmingos – iškovoti trys čempionų titulai, o iš viso į Panevėžį parvežti net septyni medaliai.

Tarp vaikinų geriausiai pasirodė ir Lietuvos čempionais tapo Tomas Vasiliauskas (sv. kat. 34 kg) bei Matas Šimkus (sv. kat. 80 kg). Merginų grupėje stipriausia buvo Elija Bagušaitė (sv. kat. 57 kg), kuri įveikusi varžoves tapo šalies čempione. Emilija Okuličaitė (54 kg) iškovojo sidabrą. Kevinas Jodeika (sv. kat. 46 kg), Jokūbas Mažeika (sv. kat. 57 kg) ir Titas Jareckas (sv. kat. 63 kg) pasidabino bronzos medaliais.

Varžybose dalyvavo Panevėžio sporto centro bokso trenerių Vitalijaus Karpačiausko, Aleksandro Laučenkovo ir Petro Prokofjevo ugdytiniai.

Skip to content