Meniu Uždaryti

Irkluotojai pateko į Europos čempionatą

Panevėžio sporto centro irkluotojams puikios žinios – Trakuose vykusiose Lietuvos baidarių ir kanojų taurės pavasario etapo varžybose ne tik užimtos prizinės vietos, pelnyti visų spalvų medaliai, tačiau net 6 sportininkai pateko į birželį vyksiantį Europos jaunių ir jaunimo irklavimo čempionatą.

„Šaltuoju metų laiku intensyviai treniravomės, tad ir rezultatai atsispindi sportininkų pasiekimuose. Džiaugiuosi, kad net 6 Panevėžio sporto centro ugdytiniai varžysis su stipriausiais jaunių ir jaunimo irkluotojais iš visos Europos. Mums tai puikios žinios. Verta paminėti brolius Dovydą ir Danielių Gaurius, kurie gerokai paplušėjo, siekdami pergalės irkluodami dvivietę kanoją. Vaikinai varžybose po didelių pastangų įveikė praėjusių metų Pasaulio jaunių čempionato dalyvius iš Elektrėnų ir pirmą kartą iškovojo teisę dviviete kanoja dalyvauti Europos čempionate. Taip pat džiaugiamės, kad jau šį sekmadienį viena mūsų favoričių Kotryna Glemžaitė išvyksta kovoti dėl Europai likusio paskutinio olimpinio kelialapio“, – kalbėjo Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo treneris Vytautas Vaičikonis.

Trakuose vykusiose varžybose sportininkai savo amžiaus grupėse varžėsi 200, 500 ir 1000 m distancijose. 500 m distanciją keturvietę baidarę su porininkais iš Klaipėdos irklavęs Emilis Petronis užėmė pirmą vietą. Dovydas Gaurys 1000 m distanciją vienviete kanoja įveikė trečias. 500 m vienviete baidare irklavusi Liucija Railaitė finišavo pirma, Rasa Vaičikonytė – antra. Toje pačioje distancijoje savo amžiaus grupėje irklavusi Kotryna Glemžaitė taip pat buvo antra. 500 m dviviete baidare Liucija Railaitė su Rasa Vaičikonyte įveikė pirmos, antra finišavo su porininke iš Panevėžio irklavusi Indrė Savickytė. Ši sportininkė pirmą vietą pelnė su porininkėmis iš Vilniaus, Visagino bei Panevėžio, irkluodamos keturvietę baidarę. Dviviete kanoja 500 m distanciją pirmieji finišo liniją kirto ir broliai Dovydas bei Danielius Gauriai. Pirmas taip pat finišavo (500 m) su porininku iš Panevėžio dvivietę baidarę irklavęs Emilis Petronis. 200 m distanciją vienviete baidare trečia įveikė Kotryna Glemžaitė, tą patį atstumą plaukęs Emilis Petronis taip pat finišavo trečias. Vienviete kanoja irklavęs Danielius Gaurys finišavo pirmas, jam įkandin finišo liniją antras kirto Dovydas Gaurys. Vienviete baidare plaukusi Liucija Railaitė buvo antra, Rasa Vaičikonytė – trečia. 200 m dviviete baidare su porininku iš Klaipėdos irklavęs Emilis Petronis užėmė pirmą vietą, tą pačią distanciją su porininku iš Kauno plaukęs Mantas Stasiškis – trečias. Dviviete kanoja irklavę Dovydas ir Danielius Gauriai ir vėl buvo neaplenkiami, jie finišo liniją kirto pirmi. 200 m distanciją dviviete baidare irklavusios Rasa Vaičikonytė su Liucija Railaite buvo pirmos, Indrė Savickytė su porininke iš Panevėžio – trečia.

Minėtus sportininkus varžybos ruošia Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo treneriai Dalia Vaičikonienė ir Vytautas Vaičikonis.

Slovakijoje vyksiančiame Europos jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate dalyvaus Kotryna Glemžaitė, Rasa Vaičikonytė, Liucija Railaitė, Emilis Petronis, Danielius Gaurys ir Dovydas Gaurys. Sportininkams linkime kuo didžiausios sėkmės!

Skip to content