Meniu Uždaryti

Irkluotojai K. Glemžaitei – sidabrinė sporto žvaigždė

Lietuvos jaunųjų sportininkų apdovanojimuose „100 sporto žvaigždžių“ išrinkti geriausieji. Į sidabrinį 30-uką pateko ir sporto rinkimuose dalyvavusi Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo trenerės Dalios Vaičikonienės ugdytinė Kotryna Glemžaitė.

Sportininkė tarp šalies geriausiųjų buvo atrinkta jai tapus pirmąja mergina Lietuvos istorijoje, kuri iškovojo teisę dalyvauti vienviečių baidarių olimpinės rungties A finale. Praėjusiais metais Italijoje vykusiame Pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate olimpinės 500 m rungties finale Kotryna Glemžaitė iškovojo šeštą vietą.

Primename, kad šie jau tradiciniais tapę „100 sporto žvaigždžių“ rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius 2023 metų jaunuosius sportininkus ir atkreipti dėmesį į lietuvių pasiekimus įvairiose sporto šakose. Geriausi šalies jaunieji sportininkai buvo renkami visuomenės (1/3 balsų) bei komisijos balsais (2/3 balsų). Pagal surinktus balsus sportininkai reitinguojami – 10 „auksinių“ (1-10 vietos), 30 „sidabrinių“ (11-40 vietos) ir 60 „bronzinių“ (41-100 vietos).  „100 sporto žvaigždžių“ projektą įgyvendina LRT ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga.

Skip to content