Meniu Uždaryti

Krepšininkės startavo „Jr. NBA League“ turnyre

 

Praėjusį savaitgalį Panevėžio sporto centro krepšinio salėje virė kovos dėl čempionų taurės – savo žaidimą pradėjo „Jr. NBA League“ turnyre dalyvaujančių mergaičių komandos. Iš viso  jėgas išbandys 12 mergaičių komandų, iš kurių net dvi – Panevėžio sporto centro jaunųjų krepšininkių ekipos.

„Varžybos Panevėžyje buvo puikiai suorganizuotos, džiaugiuosi pavykusiu mergaičių startu šiame turnyre. Šįkart sėkmė šypsojosi tik vienai mūsų komandai, tačiau tikrai nenusimename. Reikia nepamiršti, kad mums tai tik pirmi pasirodymai krepšinio aikštelėje, mergaitėms prieš varžybas nevyko treniruotės, jos visiškai neįgiję žaidybinės patirties. Be to, yra dviem metais jaunesnės už kitas žaidėjas, tad dalyvavimas šiame turnyre yra nauja patirtis ir pirmas žingsnis į tikrą krepšinį. Mums viskas dar tik ateityje ir net neabejoju, kad pasieksime puikius rezultatus“, – kalbėjo Panevėžio sporto centro krepšinio trenerė Rima Daunienė.

Gimtajame mieste vykusiose varžybose puikiai sekėsi Finikso „Suns“ marškinėlius vilkinčiai Panevėžio SC I komandai. Mergaitės rezultatu 63:15 sutriuškino alytiškių „Lakers“ komandą ir penkių taškų skirtumu (34:29) įveikė „Mavericks“ (V. Knašiaus KM) žaidėjas. Šįkart krepšinio aikštelėje nepavyko iškovoti pergalės Panevėžio SC II ekipos žaidėjoms, vilkinčioms San Antonijo „Spurs“ marškinėliais. Panevėžietės rezultatu 4:44 nusileido „Mavericks“ (V. Knašiaus KM) žaidėjoms ir 0:40 – „Timberwolves“ (KA „Žalgiris“) ekipai.

Primename, kad Lietuvos krepšinio federacijos bei Nacionalinės krepšinio asociacijos organizuojamas turnyras „Jr. NBA League“ skirtas U11 amžiaus moksleiviams. Tai yra puiki galimybė pasitikrinti savo jėgas prieš pirmąjį oficialų Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionatą.

Skip to content