Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiams – sėkmingos varžybos

Panevėžio sporto centro ugdytiniai iš Marijampolėje vykusių Lietuvos jaunių sunkiosios atletikos čempionato namo grįžo pasidabinę sidabro ir bronzos medaliais.

„Sportininkai pavyzdingai lanko treniruotes, turi užsibrėžę tikslą, kurio ir siekia, tad jų nuoseklus darbas sporto salėje atsispindi rezultatuose. Šiemet yra pirmi metai, kai daugiausiai sportininkų – net 7 – iškovojo teisę dalyvauti finaliniame Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate. Varžantis su stipriausiais šalies jaunių amžiaus grupės sunkiaatlečiais laimėtas sidabras ir bronza – džiaugiuosi, tai puikus rezultatas“, – kalbėjo Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis.

Čempionate geriausiai sekėsi Arnoldui Petraičiui (sv. kat. 81 kg), kuris rovimo veiksmu iškėlė 62 kg ir stūmimo – 82 kg – sveriančias štangas. Šis rezultatas sportininkui užtikrino sidabro medalį. Domas Jonuška (sv. kat. +89 kg) rovimo veiksmu iškėlė 63 kg, stūmimo veiksmu – 80 kg sveriančias štangas bei iškovojo bronzą. Į finalines varžybas taip pat pateko ir Panevėžio miesto komandą sudarė Austėja Masiulytė (sv. kat. 55 kg), čempionate pasiektas rezultatas 39 kg ir 52 kg,  Airida Jasiūnaitė (sv. kat. 61 kg) – 45 kg ir 60 kg,  Dovydas Žukauskas (sv. kat. 67) 45 kg ir 53 kg, Kamilė Grinskytė (sv. kat. 73 kg) 49 kg ir 63 kg bei Artūras Pabrėža (sv. kat. 81 kg) – 55 kg ir 70 kg. „Šie sportininkai šįkart neužėmė prizinių vietų, bet jiems dar viskas ateityje, neabejoju, kad jų vardus dar ne kartą girdėsime tarp prizininkų“, – sakė D. Sužiedelis.

Tai dar ne visi Panevėžio sporto centro sunkiaatlečių pasiekimai. Praėjusį savaitgalį sportininkai su treneriu Gintautu Čeponiu vyko į Budapeštą (Vengrija), kur dalyvavo tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre. Lietuvai atstovavę Panevėžio sporto centro ugdytiniai Matas Kubiliūnas (sv. kat. 96 kg) ir Karolis Vičinas (sv. kat. 89 kg) tapo savo amžiaus grupės nugalėtojais. Vaikinai varžėsi 13-15 m. grupėje. Antrą vietą (sv. kat. 61 kg) iškovojo Abid Oleive Yakobas. Iš viso šiose varžybose dalyvavo apie 100 sunkiaatlečių iš 13 šalių, tokių kaip Lietuva, Latvija, Estija, Vengrija, Ispanija, Vokietija, Malta ir kt.

Skip to content