Meniu Uždaryti

Lengvaatlečiai laiką leido sporto stovykloje

Pirmą balandžio savaitę Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Brigita Šaučiūnaitė ir Gytis Krivickas su ugdytiniais praleido Palangoje. Čia buvo suorganizuota sporto stovykla.

Jaunieji sportininkai kelis kartus per dieną treniravosi, tobulino lengvosios atletikos rungčių techniką, gilino sporto žinias, turėjo galimybę praplėsti akiratį dalyvaudami bokso treniruotėse. Lengvaatlečiai ne tik treniravosi sporto salėje, bet ir įveikė ne vieną žygį, apsilankė Palangos baseine. Laisvu nuo treniruočių metu sportininkai dalyvavo protų mūšyje, orientacinėse varžybose, žiūrėjo filmą, po kurio vyko jo aptarimas.

Pasak trenerių, sporto stovyklos būtinos, kadangi tai yra puiki galimybė susikoncentruoti vien tik į sportą, maksimaliai išsikrauti, pamatyti, ką sugebi, palyginti save su kitais. Sportininkai namo grįžo pasisėmę neįkainojamos patirties, patobulėję, kupini teigiamų emocijų ir neišdildomų įspūdžių. Treneriai džiaugiasi sėkmingai atliktu darbu ir produktyviai praleistomis moksleivių pavasario atostogomis.

Prie šios stovyklos organizavimo prisidėjo Panevėžio sporto centras. Sporto stovyklą planuojama surengti ir kitąmet.

 

Skip to content