Meniu Uždaryti

Ukrainos sportininkams – Panevėžio sporto centro parama

Panevėžio sporto centro direktoriui Sauliui Raziūnui perduotas Kostopilio vaikų ir jaunimo sporto mokyklos oficialus raštas, kuriame prašoma suteikti paramą šios įstaigos sportininkams –  nupirkti tinklinio kamuolių. Prašymą perdavė iš Ukrainos kilęs ir jau daugelį metų Panevėžyje gyvenantis Eugenijus Vitoško.

„Esame sporto įstaiga ir puikiai suprantame, kaip sportuojant yra svarbu turėti tinkamą inventorių. Gavę prašymą iš broliškos, nuo karo kenčiančios Ukrainos tautos iškart sureagavome ir iš Panevėžio sporto centrui skiriamos paramos nupirkome jų prašomų tinklinio kamuolių. Juos sporto mokyklai jau perdavė mums talkinantis savanoris Eugenijus, kuris dar ir parvežė padėkos raštą mūsų įstaigos kolektyvui. Tikiuosi, kad ši pagalba padės Kostopilio mokyklos jauniesiems tinklininkams tinkamai sportuoti bei siekti sporto aukštumų“, – sako S. Raziūnas.

Tai ne pirmas kartas, kada Panevėžio sporto centras padeda ukrainiečiams. Įstaiga nuo pat karo Ukrainoje pradžios Panevėžyje apsistojusiems ukrainiečių vaikams sudarė galimybę nemokamai lankyti Panevėžio sporto centro užsiėmimus, įstaigai priklausančiame sportininkų bendrabutyje nemokamai apsistojo 15 dviratininkų su treneriu, jiems sudaromos geros treniruočių sąlygos, kompensuojamos maitinimo ir pragyvenimo išlaidos. Šiuo metu Panevėžio sporto centro dziudo, bokso ir graikų-romėnų imtynių užsiėmimus lanko apie 20 ukrainiečių, sportininkų bendrabutyje gyvena 7 dviratininkai, kiti 8 – jau išvykę į savo gimtąją šalį. Panevėžio sporto centre dirba ir du treneriai iš Ukrainos, kurie treniruoja  bokso bei dziudo jaunuosius sportininkus.

Skip to content