Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro ugdytiniai sužibėjo tarptautinėse dziudo varžybose

Savaitgalį Alytuje vyko V tarptautinis dziudo festivalis „Judo Animal Planet 2024“, kuriame ant tatamio kovojo ir prizines vietas užėmė Panevėžio sporto centro ugdytiniai. Panevėžiečiai namo parvežė net du aukso, tris sidabro ir penkis bronzos medalius.

Stipriausi šiose varžybose buvo Gabrielė Grigaitytė ir Kajus Charenka. Savo amžiaus ir svorio kategorijose kovoję abu sportininkai ant menčių patiesė visus savo varžovus ir laimėjo pirmas vietas. Tomas Semčenka, Jokūbas Trubila ir Patrikas Taura užėmė antras vietas ir pasidabino sidabru. Arijus Liobikas, Kristupas Zakarauskas, Markas Grigaitis, Adriana Grišvaldaitė ir Rokas Leikus laimėjo trečias vietas.  Dziudo festivalyje vyko ir komandinės varžybos, kuriose jungtinė Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda užėmė trečią vietą.

Šiose varžybose dalyvavo ne tik daugelio Lietuvos miestų bei rajonų sportininkai, bet ir svečiai iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos ir Norvegijos – beveik 600 dziudo kovotojų.

Panevėžio sporto centre dziudo treniruotes veda Kęstutis Trumpis, Ieva Klimašauskienė, Vidas Klimašauskas ir Ričardas Balta.

Skip to content