Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro tinklininkai pasipuošė bronza

Lietuvos moksleivių tinklinio (LMT) U19 vaikinų čempionate Panevėžio sporto centro  trenerio Vytauto Skunčiko ugdytiniai iškovojo bronzą.

„Kaip ir visose rungtynėse, taip ir finale, vaikinai labai gerai žaidė, atidavė visas jėgas. Džiaugiuosi jais ir esu patenkintas rezultatu. Visgi mūsų komanda yra jauniausia iš visų žaidžiančiųjų šiame čempionate. Esu vaikinams dėkingas už sąžiningą darbą viso sezono metu ir už kovingumą finale“, – kalbėjo treneris V. Skunčikas.

Panevėžiečiai pusfinalyje 0:3 (22:25, 22:25, 17:25) nusileido „Vilniaus tinklinio centrui-Jarai“, o mažajame finale po atkaklios keturių setų kovos 3-1 (25:17, 18:25, 25:19, 25:16) įveikė VMSM „Sostinės taurą“.

Finalinėse LMT kovose žaidė Dovydas Jekimovas (komandos kapitonas), Rapolas Marciuška, Mindaugas Samulionis, Arnas Tolpežninkas, Rytis Žadeika, Benas Tamošiūnas, Augustas Gritėnas, Rasmantas Buika, Robertas Tolpežninkas, Kostas Viržonis, Ervinas Tamulionis ir Dominykas Astravas.

Lietuvos moksleivių tinklinio U19 merginų čempionate žaidė Panevėžio sporto centro trenerės Gražinos Janušienės ugdytinės. Merginos sezoną pradėjo B divizione, kuriame užėmę pirmą vietą pateko į A divizioną. Jame panevėžietės susitikę Palangos SC komandą jai nusileido rezultatu 0:3 (22:25, 13:25, 21:25) ir užėmė aštuntą vietą.

„Šis čempionatas yra jaunimo, kuriame žaidžia 2005 m. gimimo sportininkės, o mūsų komandos merginos visos jaunesnės, t. y. 2006, 2008, 2009 m. g. Finalinėse varžybose merginos susitiko su stipria priešininkių komanda, kuriose pasimatė mūsų patirties stoka. Esame jauna komanda, todėl mums dar viskas prieš akis. Džiaugiuosi merginų žaidimu, šios varžybos buvo puiki proga pasisemti neįkainojamos patirties“, – sakė trenerė G. Janušienė.

U19 merginų komandoje žaidžia Rugilė Mikėnė (komandos kapitonė), Lėja Melnikavičiūtė, Juta Kundelytė, Ugnė Adomavičiūtė, Ieva Petkevičiūtė, Dijora Mackevičiūtė, Mija Peliakaitė, Mingailė Ščefanavičiūtė, Aistė Družaitė, Liucija Kučytė, Diana Lukoševičiūtė, Andrėja Juškevičiūtė, Viktorija Monstavičiūtė, Šarūnė Stankevičiūtė, Ūla Archipovaitė ir Kornelija Rimulaitytė.

Skip to content