Meniu Uždaryti

Sunkiosios atletikos sportininkai iškovojo medalius

Praėjusią savaitę Beržų progimnazijoje vyko jaunųjų sunkiaatlečių šventė, kurioje dalyvavę Panevėžio sporto centro ugdytiniai užėmė prizines vietas.

Varžybose vyko rovimo, stūmimo, šuolio į tolį iš vietos, estafetės bei kvadrato rungtys. Rovimo ir stūmimo technikas vertino Lietuvos senjorų sunkiosios atletikos čempionai Vladas Kairys bei Edmundas Dubinskas.

Aukščiausius rezultatus pasiekė Austėja Masiulytė ir  Dovydas Rimaitis. Šuolio į tolį iš vietos rungtyje (2008-2010 m. g.) pirma vieta priklausė Pijui Šitui, antra – Arnoldui Petraičiui, trečia – Airidai Jasiūnaitei. Jaunesniųjų amžiaus sportininkų grupėje (2011 m. g. ir jaun.) Vakarė Valuckytė užėmė pirmą vietą, Aronas Padoras – antrą, Luknė Skrebytė – trečią. Estafetės rungtyje (2008-2010 m. g.) Panevėžio sporto centro komandai priklausė pirma ir antra vietos, o 2011 m. g. ir jaun. amžiaus grupėse dalyvavę Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo pirmą ir trečią vietas. Kvadrato varžybose tiek 2011 m. g. ir jaunesnių, tiek  2008-2010  m. g. Panevėžio sporto centro sunkiaatlečių komandos užėmė antrą ir trečią vietas.

Visi varžybų dalyviai apdovanoti Panevėžio sporto centro ir sunkiosios atletikos klubo „Jėga“ įsteigtais prizais – medaliais ir taurėmis. Sportininkus treniruoja sunkiosios atletikos treneriai Gintautas Čeponis ir Dovydas Sužiedelis.

Varžybose jėgas išbandė 30 sportininkų iš Panevėžio bei Rokiškio miestų.

Skip to content