Meniu Uždaryti

Sunkiosios atletikos sportininkai ir vėl džiugina rezultatais

Savaitgalį Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos trenerių Dovydo Sužiedelio ir Gintauto Čeponio ugdytiniai „Panevėžio taurė 2024“ turnyre iškovojo keturis aukso ir vieną bronzos medalius.

Svorio kategorijoje iki 55 kg neaplenkiama buvo pirmą vietą iškovojusi Austėja Masiulytė. Rovimo veiksmu sportininkė iškėlė 35 kg sveriančią štangą, stūmimo – 49 kg.  Ant nugalėtojų pakylos laiptelio lipo svorio kategorijoje iki 59 kg kovojusi Airida Jasiūnaitė. Sportininkės rezultatas – 43 ir 59 kg. Varžybose puikiai sekėsi ir vaikinams. Svorio kategorijoje iki 96 kg varžęsis Tomas Gasiūnas rovimo veiksmu iškėlęs 94 kg ir stūmimo veiksmu – 115 kg – sveriančias štangas, iškovojo šios svorio kategorijos nugalėtojo vardą. Nuo jo neatsiliko ir svorio kategorijoje iki 102 kg kovojęs Domantas Jakštas. Sportininko pasiektas rezultatas – 28 ir 36 kg – jam užtikrino nugalėtojo vardą. Svorio kategorijoje iki 49 kg kovojusi Vakarė Valuckytė užėmė trečią vietą. Sportininkė rovimo veiksmu iškėlė 29 kg ir stūmimo veiksmu 37 kg sveriančias štangas.

Kaip teigė turnyro organizatorius Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis, antrus metus iš eilės organizuojamas turnyras puikiai pavyko, planuojama jį surengti ir kitąmet. Į Panevėžį atvyko ir įvairiose svorio kategorijose savo jėgas išmėgino per 80 sunkiaatlečių iš Vilniaus, Marijampolės, Telšių, Klaipėdos, Jurbarko,  Rokiškio.

 

Skip to content