Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro krepšininkai dalyvaus MKL „Žvaigždžių dienoje“

Šį šeštadienį, vasario 10 d., „Avia Solutions Group arenoje Vilniuje vyks Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) „Žvaigždžių diena“, kurioje su daugiau nei 300 krepšininkų įvairiose rungtyse savo įgūdžius demonstruos Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Į varžybas vyks Beatričė Stepanovaitė, Deimantė Abraškevičiūtė, Raigardas Motiejūnas, Nojus Chamentauskas, Joris  Ežerskis, Paulius Pečiulis, Tija Šegamogaitė, Matas Daugirdas, Kamilė Kiškytė, Enrika Riselytė, Goda Stapulionytė, Urtė Gurevičiūtė, Goda Gurevičiūtė, Mykolas Bilis, Taurija Steponkutė ir Gabija Galvanauskaitė. Panevėžiečiai dalyvaus 2×2, „Bauduko“, „5 taškų“ konkursuose bei Žvaigždžių rungtynėse. Pastarosiose vieni iš trenerių paskirti Rima Daunienė ir Aurimas Puodžiūnas.

„Žvaigždžių dienoje“ dalyvaus Panevėžio sporto centro krepšinio trenerių Rimos Daunienės, Ilonos Rimšienės, Justo Četkausko, Žydrūno Valuckio, Tado Mykolaičio bei Aurimo Puodžiūno ugdytiniai. Varžybas bus galima stebėti ne tik gyvai, bet ir nuo 13 iki 17.30 val. konkursus transliuos tv3.lt ir TV3 Play, o nuo 18.30 val. – TV6 televizija.

Skip to content