Meniu Uždaryti

Dviratininkai kovos dėl olimpinių kelialapių

Šiandien Apeldorne (Nyderlandai) prasidėsiančiame 15-ajame Europos dviračių treko čempionate dalyvauja trys Lietuvos atstovai, Panevėžio sporto centro dviračių trenerių Anatolijaus Novikovo ir Dmitrii Leopold ugdytiniai –  Olivija Baleišytė, Miglė Lendel ir Vasilijus Lendel.

Lietuvos dviratininkai varžybas pradės ketvirtadienį, sausio 11 d. Olivija dalyvaus omniume, skreče, eliminavime ir grupinėse lenktynėse dėl taškų, Miglė ir Vasilijus – sprinte bei keirine. Vasilijui Lendel tai bus vienuoliktas, Olivijai Baleišytei – devintas, Miglei Lendel – septintas Europos čempionatas.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinio sekretoriaus Tomo Gaubio, Europos čempionate susirinko pajėgiausi Senojo žemyno trekininkai, tad dviratininkų laukia atkaklios kovos. Lietuvos rinktinė šį kartą nėra gausi, bet patyrusi. Viliamasi kad patirtis mūsų sportininkams padės kovoti dėl aukštų vietų ir taip pat dėl olimpinės atrankos taškų.

Pernai Grenchene (Šveicarija) vykusiame Europos treko čempionate aukščiausią vietą iš Lietuvos atstovų užėmė Vasilijus Lendel. Jis sprinto lenktynėse buvo 9-as.

Dalyvauti Europos čempionate užsiregistravo 292 dviratininkai – 123 moterys ir 169 vyrai – iš 25 šalių.

Sportininkams linkime kuo didžiausios sėkmės!

Alex Whitehead nuotr.

Skip to content