Meniu Uždaryti

Krepšininkės triumfavo Švedijoje vykusiame „Blackeberg Basket“ turnyre

Praėjusią savaitę Švedijoje vyko tarptautinis „Blackeberg Basket“ krepšinio turnyras, kuriame Panevėžio sporto centro trenerės Ilonos Rimšienės ugdytinės iškovojo auksą.

„Į pirmąsias varžybas atvykome po bemiegės nakties, kadangi kelionė truko naktį. Nors ir jautėsi didelis nuovargis, tačiau tai mums nesutrukdė laimėti varžybas. Labai didžiuojuosi savo komanda, visos mergaitės labai stengėsi, kovojo iki pat galo, nors ir turėjome keletą traumų, tačiau krepšininkės nepasidavė ir namo grįžo čempionėmis. Iš viso per tris dienas sužaidėme 4 rungtynes su stipriausiomis Švedijos penkiolikmečių ekipomis“, – sakė Ilona Rimšienė.

Pasibaigus turnyrui buvo apdovanoti pasižymėję žaidėjai. Turnyro pačia geriausia žaidėja išrinkta Gabija Galvanauskaitė, specialus prizas už puikų žaidimą įteiktas Urtei Gurevičiūtei.

„Blackeberg Basket“ turnyras Švedijoje organizuojamas jau 19 kartą. Panevėžio sporto centro ugdytinės jame dalyvauja antrą kartą. Prieš keletą metų panevėžietės namo grįžo su sidabro medaliais. Šiemet parvežtas auksas.

Sveikiname krepšininkes ir jų trenerę iškovojus čempionių vardą!

Skip to content