Meniu Uždaryti

Po vasaros atostogų grįžę imtynininkai iškovojo auksą

Panevėžio sporto centro imtynininkai varžėsi Panevėžyje vykusiose Lietuvos vaikų (U13) ir jaunių (U17) graikų-romėnų imtynių žaidynėse. U13 amžiaus grupėje dalyvavę sportininkai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos medalius, U17 žaidynėse sportininkai laimėjo 2 aukso ir 4 bronzos medalius.

„Varžybose puikiai sekėsi trylikamečiams Mykolui Kazėnui ir Nojui Klišiui, kurie kovojo vyresniųjų grupėje – U17 – ir pelnė šių žaidynių nugalėtojų titulus. Neblogai sekėsi ir kitiems sportininkams, tik kai kuriems koją pakišo jaudulys. Be to, sportininkams tai buvo pirmos varžybos po vasaros atostogų“, – teigė Panevėžio sporto centro graikų-romėnų imtynių treneris Marius Baranauskas.

Panevėžio sporto centro komanda U13 žaidynėse užėmė garbingą trečiąją komandinę vietą, o jungtinė Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda U17 žaidynėse iškovojo antrąją vietą.

Kitą savaitgalį Panevėžyje vyks Lietuvos U15 ir U20 graikų-romėnų imtynių žaidynės,  kuriose keletas sportininkų pirmą kartą išbandys jėgas U20 metų grupėje. „Sportininkai jaudinasi, kad teks kovoti su daug vyresniais už save, tačiau kiekvienos varžybos – tai didžiulė patirtis. Be to, pamatysime, kurie sportininkai yra itin stiprūs ir gali varžysis su vyresniais už save“, – sako M. Baranauskas.

Skip to content