Meniu Uždaryti

Sunkiaatlečiai – tarptautinio čempionato prizininkai

Savaitgalį 520-ojo Panevėžio miesto gimtadienio metu vyko XXXIII tarptautinis sunkiosios atletikos čempionatas, skirtas miesto gimtadieniui ir Lietuvos sunkiosios atletikos 100-mečiui paminėti, taip pat – parodomosios sunkiosios atletikos čempionato varžybos.

Penktadienį ir šeštadienį vykusiame tarptautiniame sunkiosios atletikos čempionate dalyvavo 143 Vokietijos, Vengrijos, Estijos, Latvijos bei Lietuvos sunkiaatlečiai – 41 moteris, 85 vyrai, 17 senjorų. Su stipriausiais sportininkais varžėsi bei puikius rezultatus pasiekė ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Sėkmingiausia diena buvo Austėjai Masiulytei, kuri svorio kategorijoje iki 49 kg  išrovusi 27 kg ir išstūmusi 40 kg sveriančias štangas laimėjo pirmąją vietą. Toje pačioje svorio kategorijoje kovojusi Vakarė Valuckytė užėmė trečiąją vietą (23-33 kg).  Svorio kategorijoje iki 55 kg kovojusi Airida Jasiūnaitė laimėjo sidabrą. Sportininkė išrovė 34 kg ir išstūmė 45 kg sveriančias štangas. Tomas Gasiūnas (sv. kat. 96 kg) išrovė 85 kg, išstūmė 100 kg sveriančias štangas. Šis rezultatas sportininkui užtikrino bronzą. Kristijonas Mikalajūnas taip pat pasidabino bronzos medaliu. Svorio kategorijoje +102 kg kovojęs sportininkas išrovė 48 kg ir išstūmė 65 kg sveriančias štangas. Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneriai Gintautas Čeponis ir Dovydas Sužiedelis.

Sekmadienį vykusiose parodomosiose sunkiosios atletikos varžybose dalyvavo sunkiaatlečiai iš Budapešto (Vengrija) ir Panevėžio. Šis renginys buvo skirtas žiūrovams, kurie galėjo išbandyti tokias rungtis kaip štangos, 24 kg giros kėlimas, spaudimas gulomis, pritūpimai su štanga ant pečių, diskų kėlimas. Žiūrovai noriai įsitraukė į varžybas, skaičiuojama, kad savo jėgas čia išbandė apie 50 jaunųjų renginio dalyvių – 4-14 m. mergaičių ir berniukų. Visiems dalyviams už drąsą ir puikų dalyvavimą buvo įteikti medaliai.

Skip to content