Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centras mokiniams surengė vasaros stovyklą

Panevėžio sporto centras siekia paskatinti vaikus užsiimti aktyvia veikla, rūpintis savo mityba, stiprinti sveikatą, todėl rugpjūčio 14-18 d. ir rugpjūčio 21-25 d. vykdė nemokamą dieninę vasaros poilsio stovyklą „Judėk, sportuok – sveikas būk“.

Stovykloje dalyvavę 8-16 m. vaikai susipažino su įvairiomis sporto šakomis, mankštinosi, atliko jiems skirtas užduotis, kuriose buvo stiprinama motyvacija, atsakomybė siekti užsibrėžtų rezultatų, mokoma gyventi propaguojant sveiką gyvenimo būdą. Stovyklautojams buvo suorganizuotos ne tik treniruotės, bet ir pramoga boulingo klube. 35 stovyklos dalyviams užsiėmimus vedė Panevėžio sporto centro tinklinio trenerė Gražina Janušienė, sunkiosios atletikos treneris Dovydas Sužiedelis bei instruktorius Remigijus Vala.  Vasaros poilsio stovykla dalinai finansuota Panevėžio miesto savivaldybės administracijos lėšomis.

Dėkojame visiems stovyklos dalyviams ir treneriams už puikiai, prasmingai praleistą laiką kartu. Lauksime jaunųjų sportininkų po vasaros atostogų sugrįžtant į Panevėžio sporto centro užsiėmimus bei apsilankant įvairiose varžybose.

Skip to content