Meniu Uždaryti

Rankininkės namo parvežė auksą

Pasvalyje vyko XXXIII tarptautinis Aivaro Daugio rankinio festivalis. Jame dalyvavusios dvi Panevėžio sporto centro rankininkių komandos puikiai žaidė ir įveikusios visas priešininkių ekipas namo grįžo pasidabinusios aukso medaliais.

2008 m. amžiaus grupėje žaidusios Panevėžio sporto centro rankinio trenerės  Lauros Salamanavičės ugdytinės aikštelėje susitiko su Pasvalio, Kretingos ir Dobelės (Latvija) rankininkių komandomis. Panevėžietės visose rungtynėse buvo nepalaužiamos, merginos puikiai valdė kamuolį, taip sudarydamos galimybes lengvai rinkti taškus. Panevėžio sporto centro ugdytinės  rezultatu 23:18 įveikė Pasvalio atstoves. Vilčių laimėti varžybas panevėžietės nepaliko ir kretingiškėms (17:5), o nugalėję Dobelės komandą (23:12) su latvėmis susitiko ir finale. Tačiau ir čia panevėžietės nepaliko jokių vilčių priešininkių ekipai – įveikusios Dobelės atstoves (21:18) Panevėžio sporto centro ugdytinės namo parvežė auksą.

2010 m. amžiaus grupėje varžėsi dar viena Panevėžio sporto centro rankininkių komanda. Trenerės Aldonos Šlėktienės ugdytinės taip pat buvo nepalaužiamos. Merginos įveikusios Pasvalio (29:3), Zarasų (26:11) bei Dobelės (35:4) ekipas pateko į finalines rungtynes. Finale merginos susitiko su Zarasų rankininkėmis, kurias sutriuškinę rezultatu 23:9 pasidabino aukso medaliais.

Sveikiname merginas ir jų treneres su puikiomis rungtynėmis!

Skip to content