Meniu Uždaryti

Baidarininkė K. Glemžaitė dalyvaus pasaulio čempionate

Rugpjūčio 23-27 d. Duisburge (Vokietija) vyks svarbiausios šių metų baidarių ir kanojų varžybos – pasaulio čempionatas. Jame su stipriausiais sportininkais varžysis ir Panevėžio sporto centro trenerės Dalios Vaičikonienės ugdytinė Kotryna Glemžaitė. Pasaulio čempionate sportininkai kovos ne tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.

„Džiaugiamės Kotrynos dalyvavimu aukšto lygio varžybose. Tai yra pirmoji mūsų klubo ir Panevėžio sporto centro irkluotoja, patekusi į Pasaulio suaugusiųjų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatą. Smagu, kad Kotrynos pastangos atvėrė kelią dalyvauti tokio lygio varžybose. Čia konkurencija yra milžiniška, suprantame, kad į olimpines žaidynes pateks tik patys stipriausi, todėl džiaugiamės dalyvavimu, atsakingai ruošiamės jau šiandien prasidėsiančioms varžyboms ir žinoma tikimės pačių geriausių rezultatų. Man, kaip trenerei, taip pat ypatinga patirtis, nes esu pirmoji trenerė moteris dalyvaujanti tokiose varžybose“, – sako Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo trenerė Dalia Vaičikonienė.

Kotryna Glemžaitė per oficialią čempionato atidarymo šventę vakar nešė mūsų šalies vėliavą. Sportininkė šiandien, rugpjūčio 23 d. startuos vienviečių baidarių 500 m distancijoje, kur bus kovojama dėl šešių olimpinių kelialapių. Kotryna ketvirtadienį, rugpjūčio 24 d. varžysis ir neolimpinėje rungtyje – vienviečių baidarių 200 m nuotolyje.

Iš viso čempionate dalyvaus daugiau nei 1000 irkluotojų iš 92 valstybių. Varžybų tiesioginė transliacija ČIA.

Linkime Kotrynai kuo didžiausios sėkmės!

 

Skip to content