Meniu Uždaryti

Irkluotojų pasiekimai

Savaitgalį Kuršių Nerijoje vyko multisporto varžybos „Red Bull 211“, kuriose komandoje su dar dviem sportininkais varžęsi Panevėžio sporto centro irkluotojai užėmė pirmąją vietą.

Iš viso varžybose dalyvavo 95 komandos, kuriose dalyviai susibūrę į keturių žmonių komandas jėgas išbandė bėgimo, dviračių ir baidarių irklavimo rungtyse. Komandos varžėsi trimis etapais. Pirmiausia startavo bėgikai, toliau mynė dviratininkai, o varžybas baigė baidarininkai, kurie ištraukę baidares iš vandens ir su jomis kirtę finišą fiksavo bendrą komandos laiką. Susumavus visų trijų rungčių rezultatus, nugalėtojais paskelbta panevėžiečių komanda, pasivadinusi „Realbean.eu“. Visas tris rungtis komandos nariai įveikė per 2 val. 21 min. 29 sek. Pirmąją vietą laimėjusią komandą „Realbean.eu“ sudarė Panevėžio sporto centro irkluotojai Tomas Chainauskas ir Vilius Borisas, dviratininkas Domas Manikas ir bėgikas Titas Pumputis.

„Džiaugiuosi puikiu irkluotojų pasirodymu šiose prestižinėse varžybose. Užėmę pirmą vietą sportininkai iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Slovėnijoje vyksiančiose varžybose. Sprinto varžybų sezonas dar nesibaigė, jau šį savaitgalį, rugpjūčio 5-ąją Senvagėje vyks Panevėžio miesto čempionatas, kur pamatysime visus stipriausius Panevėžio irkluotojus, puikiai atstovaujančius miestą tiek šalies, tiek ir tarptautinėse varžybose. Kviečiame visus šį šeštadienį apsilankyti miesto Senvagėje“, – sako Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo treneris Vytautas Vaičikonis.

Turime ir daugiau naujienų. Vienuolika stipriausių Panevėžio baidarių ir kanojų irkluotojų prieš keletą dienų grįžo iš Portugalijos, kur Lietuvos rinktinės sudėtyje varžėsi Europos jaunių ir jaunimo čempionate. Čia puikiai startavo vienviete baidare 500 m distancijoje irklavusi Liucija Railaitė. Atrankiniame plaukime sportininkė finišavo ketvirta ir pateko į B finalą. Jame užimta trečioji vieta. 200 m nuotolyje Liucija taip pat pateko į B finalą ir jame iškovojo antrą vietą, bendroje įskaitoje likdama vienuolikta. Varžybose sublizgėjo dviviete baidare 500 m distancijoje startavę  PRSSG auklėtiniai Eligijus Bružas su Orestu Rimšu, kurie pusfinalyje finišavę treti ir pateko į A finalą. Jame sportininkai užėmė aštuntą vietą. Keturviete baidare irklavę Eligijus Bružas, Rytis Bakas, Linas Bukauskas ir Martynas Grybė 500 m distanciją įveikė trylikti, o Karolis Laskovas, Tomas Šimoliūnas, Haroldas Kairys ir Povilas Čepelė finišo liniją kirto penkiolikti. Šįkart varžybose nepasisekė pajėgioms irkluotojoms Kotrynai Glemžaitei ir Rasai Vaičikonytei. Sportininkės tikėjosi kovoti dėl vietos penketuke, tačiau atrankiniame plaukime likus vos 20 m iki finišo išvirto iš baidarės ir savo pasirodymą baigė anksti.

Aukščiausią vietą varžybose iškovojo jaunių grupėje startavęs Linas Bukauskas – vienviete baidare  200 m distancijoje finišavęs penktas. Tai didžiausią konkurenciją turinti rungtis, joje dalyvavo 25-ių šalių atletai. Tame pačiame nuotolyje jaunimo grupėje startavęs Povilas Čepelė užėmė keturioliktą vietą.

Varžybose dalyvavo Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų trenerių Dalios Vaičikonienės bei Vytauto Vaičikonio ugdytiniai.

Skip to content