Meniu Uždaryti

Žolės riedulio trenerė Anna Rekašius vadovavo Lietuvos U18 merginų rinktinei

Liepos 10-15 d. Zagrebe (Kroatija) vyko Europos U18 merginų žolės riedulio čempionatas, kur Lietuvos rinktinei vadovavo Panevėžio sporto centro trenerė Anna Rekašius. Rinktinės sudėtyje žaidė ir dvi Panevėžio sporto centro ugdytinės – tai Adelina Tomkevičiūtė ir Goda Dirsytė.  Abiem merginoms tai buvo debiutas tokio lygio rungtynėse.

Lietuvos iki 18 metų merginų rinktinės pasirodymas Europos čempionate buvo apdovanotas medaliais – merginos nepralaimėjo nei vienų čempionato rungtynių. Varžybas su Italijos komanda lietuvaitės baigė rezultatu 0:0, su šveicarėmis pasidalino po vieną įvartį ir rungtynes pabaigė rezultatu 1:1. Kolegės iš Kroatijos buvo nugalėtos rezultatu 4:0, o su merginomis iš Čekijos mūsų tautietės sužaidė lygiosiomis rezultatu 2:2. Šiose rungtynėse Adelina Tomkevičiūtė komandai įmušė įvartį, o Goda Dirsytė puikiai atliko saugo rolę. Bendroje įskaitoje lietuvės užėmė trečiąją vietą ir pasidabino bronzos medaliais. „Esame labai patenkintos savo rezultatais. Šiame turnyre nepralaimėjome nė vienų rungtynių, turėjome 3 lygiąsias ir vieną pergalę. Mums buvo svarbu nuo pat pirmųjų rungtynių tikėti savimi ir kovoti kiekvienose rungtynėse. Parodėme visiems, kad galime konkuruoti su Italijos, Čekijos, Šveicarijos komandomis. Iki pergalių trūko visai nedaug. Žaisti antrajame divizione yra gera patirtis ir motyvacija merginoms stengtis ateityje. Labai didžiuojuosi visa komanda ir esu jai dėkinga, taip pat trenerei Aušrai ir komandos vadovei Neringai. Atlikome labai puikų darbą, ačiū visoms“, – kalbėjo trenerė Anna Rekašius.

Dar vienas Panevėžio sporto centro ugdytinis – Armandas Šautkulis – Lietuvos rinktinės sudėtyje žaidė Velse (Didžioji Britanija) vykusiame Europos U18 vaikinų žolės riedulio čempionate.

Vaikinų rinktinė varžybas pradėjo prieš Italijos komandą. Pirmus du kėlinius abi komandos rungtyniavo be įvarčių, bet Italijos kolegos 31 minutę prasiveržė į lietuvių vartus. Vaikinai rungtynes prieš Italijos komandą pralaimėjo rezultatu 1:2. Mūsiškiai aikštelėje rezultatu 1:4 nusileido ir Velso kolegoms. Sportininkai iš Liuksemburgo buvo įveikti rezultatu 2:0. Tautiečiai Europos čempionatą pabaigė labai svarbia pergale prieš Slovakijos kolegas rezultatu 6:2 ir užėmė penktą vietą. Šiose varžybose pelnytos dvi pergalės, patirti du pralaimėjimai, vaikinai namo grįžę sukaupę vertingos patirties.

Skip to content