Meniu Uždaryti

Puikūs sunkiaatlečių pasiekimai

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai liepos pradžioje dalyvavo dvejose tarptautinėse sunkiosios atletikos varžybose, iš kurių namo grįžo pasidabinę įvairių spalvų medaliais.

Degaičiuose vykusiame turnyre dalyvavo 4 panevėžiečiai, iš kurių Matas Kralikas svorio kategorijoje iki 55 kg tapo nugalėtoju. Sportininkas stūmimo veiksme iškėlė 52 kg sveriančią štangą. Antrąsias vietą laimėjo Elijus Luomanas (svorio kategorijoje iki 34 kg, stūmimas 14 kg), Minvydas Mikšys (sv. kat, iki  89 kg, stūmimas 100 kg) ir  Laurynas Aleliūnas (sv. kat. +89 kg, stūmimas 91 kg). „Tai neįprastos varžybos, nes sunkiojoje atletikoje yra ir rovimo veiksmas. Šiose varžybose vyko tik stūmimo veiksmas, kiekvienas dalyvis turėjo 8 bandymus“, – sako Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneris Gintautas Čeponis. Varžybose savo jėgas išmėgino per 40 sunkiaatlečių iš Lietuvos ir Estijos.

Šį savaitgalį Anykščiuose dvi dienas vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dienai paminėti. Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai laimėjo keturis medalius – du sidabro ir du bronzos.

Svorio kategorijoje iki 55 kg dalyvavęs Matas Kralikas dvikovėje pasiekė 88 kg ir iškovojo antrąją vietą. Sidabro medaliu pasidabino ir Arnoldas Petraitis, kuris svorio kategorijoje iki 81 kg dvikovėje pasiekė 124 kg. Varžybose trečiąsias vietas laimėjo Minvydas Mikšys (sv. kat. iki 89 kg, dvikovė 183 kg) ir Laurynas Aleliūnas (sv. kat. + 89 kg, dvikovė 166 kg). Šiose varžybose dalyvavo apie 60 sunkiaatlečių iš Lietuvos ir Latvijos.

„Apibendrinant abejas varžybas galiu pasidžiaugti – pasiekti puikūs rezultatai. Iš vienų varžybų namo parsivežėme čempioną, iš viso turime iškovotus penkis sidabro ir du bronzos medalius. Taip ir toliau“, – džiaugiasi treneris Gintautas Čeponis.

Panevėžio sporto centre sunkiosios atletikos treneriais dirba Gintautas Čeponis ir Dovydas Sužiedelis.

Skip to content