Meniu Uždaryti

Sėkmingas Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas

Trakuose vyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė jungtinė Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda.

500 m distanciją vienviete baidare irklavusi Kotryna Glemžaitė finišavo pirma, Indrė Savickytė buvo antra. Vyrų grupėje irklavęs Ignas Nakčeris iškovojo trečiąją vietą. Tą pačią distanciją vienviete kanoja Vytautė Gaurytė (PRSSG) įveikė trečia.

Vyrų grupėje 500 m nuotolyje antrąją vietą iškovojo dvivietę baidarę irklavę Linas Bukauskas ir Orestas Rimšas (PRSSG). Moterų grupėje nepralenkiamos buvo Rasa Vaičikonytė  su Liucija Railaite. Trečioji vieta atiteko Mortai Kulikauskaitei, irklavusiai poroje su klaipėdiete sportininke.

Irkluodama dviviete kanoja 500 metrų distancijoje Vytautė Gaurytė kartu su šiauliete sportininke iškovojo trečiąją vietą.

Keturviečių kanojų varžybose 500 metrų distanciją broliai Dovydas ir Danielius Gauriai kartu su irkluotojais iš Vilniaus ir Elektrėnų užėmė trečiąją vietą.

Keturviečių baidarių 500 metrų distancijoje nepralenkiamos buvo Rasa Vaičikonytė, Kotryna Glemžaitė, Liucija Railaitė ir Indrė Savickytė. Antrąją vietą iškovojo Gabrielė Andrijauskaitė, Ema Milašiūtė (PRSSG), Gabija Bakaitė (PRSSG) ir Miglė Sinicaitė (PRSSG). Trečioji vieta atiteko panevėžietei Mortai Kulikauskaitei bei jos kolegėms iš Klaipėdos bei Šiaulių.

1000 m visose distancijose Lietuvos čempione tapo Indrė Savickytė. Sportininkė triumfavo vienviečių baidarių varžybose. Dviviečių varžybose I. Savickytė iškovojo auksą kartu su Gabriele Andrijauskaite. Trečioji vieta atiteko panevėžietei Mortai Kulikauskaitei, irklavusiai kartu su kolege iš Klaipėdos. Keturviečių baidarių varžybas I. Savickytė laimėjo kartu su Ema Milašiūte (PRSSG), Migle Sinicaite (PRSSG) ir Gabija Bakaite (PRSSG). Šioje rungtyje antrąją vietą užėmė  Morta Kulikauskaitė, irklavusi kartu su Klaipėdos ir Šiaulių sportininkėmis.

Vyrų keturviečių baidarių grupėje 1000 m distancijoje antrąją vietą iškovojo Emilis Petronis, Domantas Gritėnas, Martynas Grybė (PRSSG) ir kaunietis sportininkas.

Vienviete baidare 200 m distanciją greičiausiai įveikė Kotryna Glemžaitė, Indrė Savickytė finišo liniją kirto trečia.

200 m distancijoje vienvietę kanoją irklavusi Vytautė Gaurytė (PRSSG) užėmė trečiąją vietą.

Vyrų grupėje 200 m distancijoje nepralenkiami buvo dviviete baidare irklavę Linas Bukauskas ir Orestas Rimšas (PRSSG). Trečioji vieta atiteko Benui Vilčinskui bei Ignui Nakčeriui.

Moterų grupėje 200 m distanciją dviviete baidare greičiausiai įveikė Rasa Vaičikonytė ir Liucija Railaitė. Trečioji vieta atiteko Gabrielei Andrijauskaitei ir Emai Milašiūtei (PRSSG).

Vyrų grupėje 200 m distanciją keturviete baidare greičiausiai įveikė Linas Bukauskas su Ryčiu Baku (PRSSG), Eligijumi Bružu (PRSSG)  bei Orestu Rimša (PRSSG). Trečioji vieta atiteko Povilui Čepelei, Karoliui Laskovui, Tomui Šimoliūnui ir sportininkui iš Kauno.

Moterų grupėje keturviete baidare 200 m distancijoje antros finišavo Indrė Savickytė, Gabrielė Andrijauskaitė, Ema Milašiūtė (PRSSG) ir Miglė Sinicaitė (PRSSG). Trečioji vieta atiteko Mortai Kulikauskaitei, irklavusiai kartu su kolegėmis iš Klaipėdos ir Šiaulių.

Varžybose savo jėgas išmėgino per 170 sportininkų iš Panevėžio, Elektrėnų, Plungės, Marijampolės, Visagino, Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Vilniaus, Skuodo bei Trakų.

Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo treneriais dirba Dalia Vaičikonienė, Vytautas Vaičikonis, Edita Simonaitytė ir Pavelas Bespalovas.

 

 

Skip to content