Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro dviratininkams – medalių lietus

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos dviračių treko jaunių ir jaunučių čempionatas, kuriame net 20 medalių iškovojo Panevėžio sporto centro, klubų „Domino“ ir „El-Eko sport“ ugdytiniai. Dviratininkai kovojo šešiose rungtyse – asmeninėse persekiojimo, sprinto ir komandų sprinto lenktynėse, keirine, grupinėse lenktynėse dėl taškų ir omniume (daugiakovėje).

Daugiausiai medalių iškovojo Deimantė Zelenauskaitė ir Dovydas Činga. Deimantė pasidabino penkiais, o Dovydas – keturiais aukso medaliais. Pirmą varžybų dieną sprinto rungtyje jaunučių grupėje nugalėtojų vardus pelnė  Deimantė Zelenauskaitė ir Dovydas Činga. Vigailė Budreckytė finišo liniją kirto trečia, o Mantas Marčiukaitis – ketvirtas. Jaunių grupėje startavęs Deividas Zelenauskas užėmė trečiąją vietą. Individualaus persekiojimo rungtyje jaunučių grupėje nepralenkiama buvo Deimantė Zelenauskaitė. Trečioji vieta atiteko Dovydui Čingai, o ketvirta – Vigailei Budreckytei. Keirino rungtyje jaunučių grupėje pirmąsias vietas iškovojo Aistė Aukštuolytė ir Dovydas Činga, antrąją vietą laimėjo Deimantė Zelenauskaitė, trečiąsias vietas pelnė Vigailė Budreckytė bei Mantas Marčiukaitis. Trečias finišo liniją kirto jaunių grupėje startavęs Deividas Zelenauskas. Grupinėse lenktynėse dėl taškų jaunučių grupėje pirmąsias vietas iškovojo Deimantė Zelenauskaitė ir Dovydas Činga. Vigailė Budreckytė užėmė ketvirtą, o Aistė Aukštuolytė – penktą vietas. Jaunių grupėje startavusiam Tadui Baranauskui atiteko trečioji vieta.

Antrą varžybų dieną jaunučių grupėje skrečo rungtyje ir vėl nepralenkiama buvo Deimantė Zelenauskaitė. Antrosios vietos atiteko Aistei Aukštuolytei ir Dovydui Čingai. Ketvirtą vietą užėmė Mantas Marčiukaitis. Jaunučių grupėje įveikus omniumą ant nugalėtojų pakylos laiptelio lipo Deimantė Zelenauskaitė ir Dovydas Činga. Ketvirtą vietą užėmė Mantas Marčiukaitis, penktą – Aistė Aukštuolytė, šeštas finišo liniją kirto jaunių grupėje varžęsis Tadas Baranauskas.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro dviračių treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

Tai dar ne visi per pastarąsias dienas Panevėžio sporto centro dviratininkų pelnyti medaliai. Dviračių trenerio Dmitrii Leopold ugdytinė Olivija Baleišytė Alytuje surengto Baltijos dviračių plento čempionato 106,4 km moterų grupinėse lenktynėse iškovojo antrąją vietą.  Olivija pirmą kartą tapo pajėgiausia Lietuvos plento grupinių lenktynių dviratininke. Sportininkė šalies pirmenybių grupinėse lenktynėse 2018 ir 2022 m. buvo antra, o 2020 ir 2021 m. – trečia. Be šio titulo O. Baleišytė tapo ir Lietuvos asmeninių lenktynių laikui čempionato nugalėtoja.

Sveikiname visus dviratininkus ir jų trenerius su puikiais pasiekimais!

Skip to content