Meniu Uždaryti

Į Lietuvos rinktinės sudėtį pateko du panevėžiečiai

Paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės sudėtis, dalyvausianti už dviejų savaičių prasidėsiančiose trečiosiose Europos žaidynėse. Su stipriausiais šalies atletais į Lietuvos rinktinę pateko ir du buvę Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerės Aldonos Dobregienės ugdytiniai Urtė Bačianskaitė ir Kristupas Seikauskas. Iš viso mūsų šaliai atstovaus 131 sportininkas – 43 lengvosios atletikos, 13 regbio, 9 dziudo, po 8 baidarių ir kanojų sprinto, šiuolaikinės penkiakovės, bokso ir 3×3 krepšinio (moterų ir vyrų komandos), 7 fechtavimo, 4 padelio teniso, po 3 baidarių ir kanojų slalomo, šuolių į vandenį ir triatlono, po 2 kalnų dviračių, BMX dviračių, šaudymo, tekvondo, šaudymo iš lanko bei po vieną badmintono, stalo teniso, breiko ir tekbolo atstovą.

Žaidynių metu galimybę iškovoti kelialapį į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes arba rinkti olimpinio reitingo taškus turės šaudymo iš lanko, sinchroninio plaukimo, badmintono, 3×3 krepšinio, bokso, breiko, baidarių ir kanojų slalomo, BMX dviračių, kalnų dviračių, šuolių į vandenį, fechtavimosi, dziudo, šiuolaikinės penkiakovės, regbio-7, šaudymo, stalo teniso, tekvondo, triatlono atstovai.

Taip pat Europos žaidynėse vyks lengvosios atletikos (komandų), sinchroninio plaukimo, badmintono, baidarių ir kanojų slalomo bei sprinto, BMX dviračių, kalnų dviračių, šuolių į vandenį, fechtavimosi, dziudo (komandų), šiuolaikinės penkiakovės ir tekbolo Europos čempionatai.

Šiuo metu daugiakovininkė Urtė Bačianskaitė studijuoja Jungtinėse Amerikos valstijose, o sprinteris Kristupas Seikauskas – Kaune.

Sportininkams linkime kuo didžiausios sėkmės!

Skip to content