Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro sunkiaatlečiai – Lietuvos jaunių vicečempionai

Savaitgalį dvi dienas Panevėžyje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių U17 čempionatas, kuriame Panevėžio sporto centro ugdytiniai laimėjo sidabro medalius.

Merginų grupėje svorio kategorijoje +71 kg kovojusi Kamilė Grinskytė išrovė 37 kg ir išstūmė 52 kg sveriančią štangą. Susumavus rezultatus Kamilė laimėjo antrąją vietą. Tomas Gasiūnas (sv. kat. iki 96 kg) išrovė 84 kg bei išstūmė 103 kg sveriančią štangą. Šis sportininkas taip pat laimėjo antrąją vietą. Laurynas Aleliūnas (sv. kat. iki 102 kg) išrovęs 70 kg, išstūmęs 87 kg sveriančią štangą taip pat užėmė antrąją vietą. Sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro sunkiosios atletikos treneriai Dovydas Sužiedelis ir Gintautas Čeponis.

Susumavus vaikinų grupės taškus komandinėje įskaitoje Panevėžys užėmė trečiąją vietą. Panevėžiečiai vos 5 taškų skirtumu atsiliko nuo Vilniaus vaikinų.

Varžybose dalyvavo 246 vaikinai ir 76 merginos iš Panevėžio, Vilniaus, Šiaulių, Anykščių, Alytaus Klaipėdos, Telšių, Plungės, Šilutės, Šilalės, Rokiškio, Marijampolės, Kretingos, Jurbarko bei Gargždų.