Krepšininkai iškovojo bronzą

Savaitgalį Panevėžio sporto centro krepšinio trenerio Justo Četkausko treniruojami berniukai varžėsi Klaipėdoje vykusiame LIDL-MKL U13 čempionato A diviziono finale.

Panevėžiečiai pusfinalyje susitiko su Šiaulių KA „Saulė“ I ekipa. Šios rungtynės panevėžiečiams buvo nelengvos, krepšinio aikštelėje nepavykus pasipriešinti šiauliečiams teko rezultatu 62:81 (19:25, 19:22, 11:18, 13:16) pripažinti pralaimėjimą. Šiose rungtynėse daugiausiai taškų – 15 – komandai pelnė Mykolas Bilis.

Mažajame finale didelių pastangų ir kovingumo dėka su Nacionaline KA I komanda žaidę Panevėžio sporto centro vaikinai pirmus tris kėlinius laimėjo ir užsitikrino net 18 taškų persvarą. Paskutiniame rungtynių kėlinyje priešininkai bandė pakeisti rungtynių eigą, tačiau jiems nepavyko. Panevėžiečiai rezultatu 104:89 (20:13, 29:19, 30:29, 25:28) įveikę Nacionalinę KA I komandą laimėjo trečiąją vietą. Rezultatyviausiai žaidė komandai 21 tašką pelnęs Raigardas Motiejūnas.

Sveikiname krepšininkus ir jų trenerį Justą Četkauską!