Jauniausios Panevėžio sporto centro krepšininkės – šalies čempionės

Savaitgalį Panevėžio sporto centro pačios mažiausios krepšininkės Šiauliuose vykusiose U12 mergaičių „Pirmojo iššūkio“ finalinėse kovose nugalėjo visas varžoves ir iškovojo čempionių titulą.

Panevėžio sporto centro trenerių Rimos Daunienės ir Ilonos Rimšienės ugdytinės krepšinio aikštelėje susitikę Kauno KM „Žalgiris“ I komandą jau pirmajame kėlinyje pademonstravo puikų žaidimą ir išsiveržė į priekį. Po trečiojo kėlinio Panevėžio sporto centro ekipa pasiekė triženklį pranašumą. Ir nors paskutiniame kėlinyje priešininkės suaktyvino gynybą bei jį laimėjo, tačiau panevėžietės buvo susikrovusios solidų pranašumą ir šias varžybas laimėjo net 32 taškų persvara 91:59 (26:13, 30:9, 23:16, 12:21). Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Taurija Steponkutė, komandai pelniusi 37 taškus.

Finale Panevėžio sporto centro ekipa nepabūgo namuose žaidusių aikštės šeimininkių Šiaulių KA „Saulė“ I-„Domo baldai“. Pirmus du kėlinius pirmavusios panevėžietės trečiajame kėlinyje 6 taškais nusileido priešininkėms. Ketvirtajame kėlinyje mergaitės susiėmė, neprarado koncentracijos ir neleido šiaulietėms išplėšti nugalėtojų titulo iš rankų rezultatu. Panevėžio sporto centro komanda šias varžybas laimėjo rezultatu 79:66 (18:13, 23:14, 18:24, 20:15) ir pasipuošė U12 mergaičių „Pirmojo iššūkio“ aukso medaliais. Finalo rungtynėse čempionių gretose dar vieną puikų pasirodymą surengė Taurija Steponkutė, pelniusi 32 taškus.

Sveikiname krepšininkes bei jų treneres Rimą Daunienę ir Iloną Rimšienę!