Bronzinis dviratininkų savaitgalis

Panevėžio sporto centro-dviračių klubo „Domino“ ugdytiniai Šilalėje bei jos apylinkėse surengtame Lietuvos vaikų (13-14 m.) ir jaunučių (15-16 m.) dviračių plento čempionate užėmė prizines vietas.

Mergaičių  amžiaus grupėje dalyvavusi Elžbieta Selevaitė asmeninėse lenktynėse laikui 5 km distanciją įveikė trečia ir pasidabino bronzos medaliu. Sportininkė grupinėse lenktynėse įveikusi 22 km finišavo taip pat trečia. Berniukų amžiaus grupėje grupinėse lenktynėse varžęsis Tadas Trakelis numynęs 36 km užėmė trečiąją vietą. Jaunučių berniukų amžiaus grupėje Dovydas Činga asmeninėse lenktynėse numynęs 15 km taip pat užėmė trečiąją vietą.

Šiuos sportininkus varžybos ruošia Panevėžio sporto centro dviračių treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

Savaitgalį Zingene (Vokietija) surengtose tarptautinėse dviračių treko varžybose (UCI I kategorija) Vasilijus Lendel sprinto lenktynėse iškovojo trečiąją vietą. Šį sportininką varžyboms ruošia Anatolijus Novikovas.