Meniu Uždaryti

Dviratininkai užėmė prizines vietas

Panevėžio sporto centro ugdytiniai Čekijos sostinėje Prahoje vykusio treko varžybose „GP Framar“ (UCI I kategorija) ir „GP Duratec“ (UCI II kategorija) iškovojo prizines vietas.

„GP Framar“ varžybų vyrų sprinto (19 dalyvių) finale V. Lendel pralaimėjo italui dviratininkui ir laimėjo antrąją vietą.  Laurynas Vinskas užėmė 14-ą, o Justas Beniušis – 16-ą vietas. Moterų grupinėse lenktynėse dėl taškų (21 dalyvė) Olivija Baleišytė užėmė antrąją, o moterų omniume (28 dalyvės) sportininkė laimėjo trečiąją vietas. Moterų sprinto lenktynėse (17 dalyvių) Miglė Lendel iškovojo ketvirtą vietą. Vyrų keirino rungtyje (19 dalyvių) J. Beniušis buvo ketvirtas, V. Lendel – šeštas, o L. Vinskas  – 13-as. Moterų skreče (24 dalyvės) O. Baleišytė užėmė penktą vietą. Moterų keirine (17 dalyvių) M. Lendel klasifikuota 11-a.

„GP Duratec“ varžybų moterų omniume (25 dalyvės) O. Baleišytė laimėjo trečiąją vietą. Moterų sprinto lenktynėse (16 dalyvių) M. Lendel buvo ketvirta. Vyrų sprinte (19 dalyvių) V. Lendel užėmė ketvirtą, J. Beniušis – 11-ą, o L. Vinskas – 12-ą vietas.

Savaitgalį Lyduokiuose startavo Lietuvos plento taurės sezonas „Lyduokių krašto turas 2023“. Varžybose U14 amžiaus grupėje dalyvavęs Vėjas Musteikis laimėjo antrąją vietą. Sportininkas bendroje įskaitoje iš 60 dalyvių taip pat užėmė antrąją vietą (39,7 km).

Savaitgalį vyko dar vienos dviračių sporto varžybos „MTB karma – Rokantiškių krosas“, jose Panevėžio sporto centro ugdytiniai taip pat užėmė prizines vietas. U12 amžiaus grupėje dviratį minęs Aronas Januška 12,4 km įveikė per 52 min. 38 sek. ir užėmė pirmąją, o  Elžbieta Seliavaitė tą pačią distanciją numynusi per 1 val.1 min. 9 sek. laimėjo antrąją vietas.

Šiuos visus sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro dviračių treneriai Dmitrii Leopold, Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.