Panevėžio sporto centro boksininkai – Lietuvos jaunių čempionai

Palangoje vyko  Lietuvos jaunių bokso čempionatas, iš kurio Panevėžio sporto centro boksininkai parsivežė po du aukso ir sidabro bei vieną bronzos medalius.

Tarp vyrų geriausiai pasirodė ir Lietuvos jaunių čempionu tapo Matas Čiplys (57 kg). Merginų grupėje antrąją vietą užėmė Adrijana Malatokaitė (52 kg). Elijus Jakavičius (54 kg) laimėjo trečiąją bronzinę vietą. Visus šiuos sportininkus treniruoja Vitalijus Karpačiauskas.

+80 kg svorio kategorijoje kovojęs Herkus Žaltauskas įveikė savo varžovus ir laimėjo pirmąją vietą. Kipras Kurtenkovas (80 kg) iškovojo antrąją vietą. Šiuos sportininkus treniruoja Aleksandras Laučenkovas. Susumavus rezultatus medalių rikiuotėje Panevėžys užėmė trečiąją vietą.

Lietuvos jaunių bokso čempionate pirštines surėmė 157 dalyviai – 124 vyrai ir 33 moterys. Vyrai varžėsi keturiolikoje svorio kategorijų, o boksininkės moterys – vienuolikoje.