Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai – Lietuvos ilgų metimų čempionato prizininkai

Savaitgalį Palangoje vyko Lietuvos ilgų metimų suaugusių, jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas. Panevėžio sporto centro ugdytiniai varžėsi kūjo bei ieties metimo rungtyse ir užėmė prizines vietas.

Daugiausiai medalių iškovojo kūjo metikai. Jaunuolių grupėje varžęsis Matas Rapševičius  kūją numetė 55,47 m ir užėmė pirmąją vietą. Jaunių grupėje dalyvavęs Laurynas Gimbutas kūją numetė 48,09 m. Šis rezultatas sportininkui taip pat garantavo pirmąją vietą. Paulius Binkis laimėjo antrąją vietą (46,21 m). Žygimantas Žičius užėmė ketvirtą vietą. Jaunučių grupėje dalyvavęs Mindaugas Čereška kūją numetė 46,93 m ir laimėjo antrąją vietą. Edmundas Pikis užėmė ketvirtą vietą. Vyrų grupėje varžęsis Tomas Juknevičius kūją nusviedė 57,20 m ir užėmė antrąją vietą.

Ieties metimo rungtyje jaunuolių grupėje dalyvavęs Kasparas Bačianskas ietį numetė 56,55 m ir užėmė antrąją vietą. Jaunių grupėje dalyvavusi Toma Trotenskytė pelnė penktą vietą. Ugnė Šteinaitė jaunučių grupėje taip pat užėmė penktą vietą ir pagerino asmeninį rezultatą. Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavęs Aidas Armokas užėmė šeštą, o Džiugas Kopūstas aštuntą vietas.

Komandinėje miestų įskaitoje susumavus visus sportininkų pelnytus taškus Panevėžys užėmė ketvirtą vietą.

Šiuos sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Viktorija Barvičiūtė ir Vidmantas Ščevinskas.