Panevėžio sporto centro dviratininkai sėkmingai dalyvauja varžybose

Panevėžio sporto centro-dviračių klubo „Domino“ ugdytiniai savaitgalį praleido varžybose, kuriose pelnė prizines vietas.

Ukmergėje vykusiame fabrikų kroso taurės I-ajame etape moksleivių dviratininkių amžiaus grupėje Elžbieta Seliavaitė 14,2 km distanciją įveikė per 41 min. 31 sek. ir užėmė pirmąją vietą. Toje pačioje grupėje važiavusi Vigailė Budreckytė minėtą distanciją įveikė per 43 min. 12 sek. ir laimėjo trečiąją vietą. Moterų amžiaus grupėje dalyvavusi Neimantė Laužikaitė užėmė antrąją vietą (43 min. 46 sek.). Moksleivių vaikinų grupėje Vėjas Musteikis užėmė ketvirtąją, o Aronas Januška – devintąją vietas. Šiose varžybose dalyvavo per 300 šalies dviratininkų.

Kaune vyko „Daistatus“ dviračių lenktynės, kuriose dalyvavo Dovydas Činga ir Deimantė Zelenauskaitė. Deimantė savo amžiaus grupėje 55 km distanciją įveikusi per 1 val. 29 min. užėmė trečiąją vietą. Šįkart Dovydas medalio nelaimėjo, nuo prizinės trečiosios vietos sportininką teskyrė 0,28 sekundės dalys. Šiose varžybose dalyvavo 350 dviratininkų ir komandos iš Lietuvos, Latvijos bei Ukrainos.

Kitą savaitę, gegužės 16-18 d., Dovydas, Deimantė, Elžbieta bei Tadas Trakelis vyks į Skuode vyksiančias dviračių sporto pirmenybes Svetlanos Pauliukaitės taurei laimėti ir nusipelniusiam treneriui Alfonsui Lenkiui atminti. Gegužės 19-20 d. Tadas Baranauskas dalyvaus Čekijoje Brno mieste 500+1:kolo (UCI kategorijos) dviračių lenktynėse.

Sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro dviračių treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.

Džiaugiamės sportininkų laimėjimais bei linkime sėkmės kitose varžybose.