Meniu Uždaryti

Lengvosios atletikos manieže vyko darželinukų varžybos „Olimpinės viltys“

Šiemet ir vėl Panevėžio sporto centras pakvietė mažiausius panevėžiečius į tradicines, jau 27 metus organizuojamas Panevėžio miesto lopšelių-darželių varžybas „Olimpinės viltys“.

Renginyje dalyvavo lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Papartis“, „Taika“, „Vaikystė“, „Draugystė“, „Rūta“, „Žibutė“, „Vyturėlis“, „Aušra“, „Jūratė“, „Žilvitis“, „Varpelis“, „Sigutė“, „Puriena“ bei „Šviesos“ ugdymo centro auklėtiniai. Varžybų dalyviams teko įveikti greičio estafetę, ridenti kamuolį aplink lanką, perduoti kamuolį komandos draugui, laikytis estafečių ir garbingo sportininko elgesio taisyklių. Susumavus rezultatus stipriausi mieste pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo lopšelio-darželio „Žibutė“ auklėtiniai, antrąją vietą pelnė lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ugdytiniai, trečiąją – lopšelio-darželio „Papartis“ komanda. Panevėžio sporto centras dalyvius apdovanojo medaliais,  diplomais ir saldžiaisiais prizais.

Pasibaigus varžyboms dziudo treneris Kęstutis Trumpis vaikams pravedė treniruotę,  supažindino su dziudo  sporto šaka.

Renginio organizatoriai Panevėžio sporto centras visiems dalyvavusiems dėkoja už ištvermę ir drąsą, auklėtojoms – už begalinį darbą, ruošiant vaikus varžyboms, palaikymo komandoms – už ovacijas varžybų metu.

Skip to content