Dviratininkams – sėkmingos varžybos

Utenoje vyko atviros Utenos dviračių sporto pavasario pirmenybės, kuriose  Panevėžio sporto centro-dviračių klubo „Domino“ ugdytiniai laimėjo prizines vietas.

Jaunučių amžiaus atskiro starto grupėje lenktyniavusi Deimantė Zelenauskaitė 10 km distanciją įveikė per 16 min. 46 sek. ir užėmė antrąją vietą. Šioje grupėje varžęsis Dovydas Činga pelnė ketvirtą vietą. Mergaičių grupėje 5 km distanciją įveikusi Elžbieta Seliavaitė vos 1 sekunde atsiliko nuo dviratininkės iš Vilniaus ir taip pat užėmė ketvirtą vietą.

Grupinėse lenktynėse Deimantė Zelenauskaitė pelnė dar vieną sidabro medalį. Mergaičių amžiaus grupėje lenktyniavusi Elžbieta Seliavaitė laimėjo bronzą. Jaunių vaikinų amžiaus grupėje Tadas Baranauskas užėmė taip pat trečiąją vietą. Sportininkas iš šioje amžiaus grupėje dalyvavusiųjų lietuvių finišo liniją kirto pirmasis. Berniukų amžiaus grupėje iš gausaus dalyvių būrio Tadas Trakelis laimėjo ketvirtą vietą. Iš viso šiose varžybose dalyvavo per 150 dviratininkų iš Lietuvos, Latvijos ir Ukrainos.

Sportininkus varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro dviračių treneriai Anatolijus Novikovas ir Tomas Usevičius.