Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro krepšininkių rankose – sidabras

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U16 merginų čempionato B diviziono finalas. Su stipriausiomis komandomis varžėsi Panevėžio sporto centro krepšinio trenerės Ilonos Rimšienės ugdytinės.

Pirmoje pusfinalio poroje panevėžietės susitiko su Vilniaus KM II krepšininkėmis. I. Rimšienės ugdytinės buvo neįveikiamos ir savo priešininkes sutriuškinę rezultatu 90:52 (25:12, 23:9,   30:11, 12:20) pateko į didįjį finalą. Varžybose su vilnietėmis pasižymėjo puikiai žaidusios Gabija Galvanauskaitė, Urtė Gurevičiūtė ir Marija Šiškinaitė.

Finalinė akistata tarp Panevėžio sporto centro ir Klaipėdos KM buvo verta didžiojo finalo vardo. Žiūrovai visų rungtynių metu turėjo puikią galimybę stebėti gražią kovą. Panevėžietės žaidė taškas į tašką, neleisdamos priešininkėms prasiveržti į priekį. Tačiau klaipėdietės sėkmingiau sužaidė ketvirtojo kėlinio pabaigą, todėl Panevėžio sporto centro krepšininkės laimėjo sidabro medalius 66:76 (18:16, 17:20, 19:20, 12:20). Panevėžiečių ekipoje žibėjo 20 taškų, 24 atkovotus kamuolius ir 36 naudingumo balus surinkusi Marija Šiškinaitė. Į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką pateko Urtė Gurevičiūtė.

Pagal MKL U16 čempionato vykdymo sistemą panevėžietės pateko į „Iššūkio etapą“ ir dalyvaus peržaidime su A divizione 7 vietą po reguliaraus sezono užėmusia komanda dėl teisės žaisti čempionato ketvirtfinalio varžybose.

Sveikiname krepšininkes ir jų trenerę!

Skip to content