Iš dziudo čempionato grįžo su dvidešimt šešiais medaliais

Savaitgalį Panevėžio sporto centro ugdytiniai dalyvavo tradiciniame atvirame Pasvalio dziudo čempionate. Iš varžybų panevėžiečiai namo parvežė net dvidešimt šešis medalius.

Pačių jauniausių U9 berniukų amžiaus grupėje čempionu tapo Kristijonas Lukauskas (30 kg). Nojus Braždžiūnas (21 kg), Domas Ažusienis (27 kg) bei Kristupas Jaras (30 kg) iškovojo antrąsias vietas. Ignas Lotužys, Benas Zavadskis (21 kg), Gabriel Gustys (24 kg), Simonas Unskinas, Titas Gelažius (27 kg)  ir Juras Slažinskas (30 kg) laimėjo trečiąsias vietas.

U11 amžiaus grupėje antrąją vietą laimėjo Arnas Rimenas (30 kg). Erikas Petronis (30 kg), Kristupas Zakarauskas, Danielius Razbadauskas (37 kg) bei Danielius Bertulis (42 kg) iškovojo trečiąsias vietas.

U15 amžiaus grupėje ant tatamio kovoję Kajus Bartkaitis (34 kg), Joris Fiodorovas (73 kg) bei Aretas Marinskas (+81) laimėjo čempionų titulus. Rokas Leikus (60 kg) iškovojo antrąją, Dovydas Mikšionis (34 kg) bei Maksim Okolota (55 kg) trečiąsias vietas.

Mergaičių U13 amžiaus grupės čempionėmis tapo Eglė Šachovaitė (40 kg) bei Adriana Giršvaldaitė (48 kg). Gabrielė Grigaitytė (25 kg) bei Lėja Abloževičiūtė (28 kg) laimėjo antrąsias vietas. Liepa Šachovaitė (48 kg) užėmė trečiąją vietą.

Ant trijų tatamių dziudo techniką demonstravo per 200 sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų.

Panevėžio sporto centre dziudo treniruotes veda Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta, Ieva Klimašauskienė ir Vidas Klimašauskas.