Meniu Uždaryti

Krepšininkai MKL čempionate laimėjo bronzą

Savaitgalį dvi dienas Gargžduose vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U14 berniukų C diviziono finalinis ketvertas, kuriame panevėžiečiai iškovojo bronzą.

Panevėžio sporto centro trenerio Justo Četkausko treniruojama komanda pirmą čempionato dieną krepšinio aikštelėje susitiko su NKA-Perlas-„COFFEE CRUISE“ vaikinais. Pirmasis kėlinys prasidėjo ryškia priešininkų persvara jų naudai. Nors ir panevėžiečiai žaidė iš visų jėgų bei bandė įveikti priešininkų ekipą, tačiau fortūna mūsiškiams nenusišypsojo. Rungtynėse rezultatu 94:69 (34:8, 20:26, 17:13, 23:22) nusileista Nacionalinės krepšinio akademijos auklėtiniams. Panevėžio SC ekipoje savo žaidimu išsiskyrė 16 taškų pelnęs Adrijus Rudzevičius.

Antrą čempionato dieną mažajame finale panevėžiečiai susitiko su Gargždų SC ekipa. Pirmieji du kėliniai baigėsi panevėžiečių naudai, trečią ir ketvirtą kėlinius vos kelių taškų persvara  laimėjo gargždiškiai. Toks priešininkų žaidimas lipant panevėžiečiams ant kulnų jų neišmušė iš vėžių ir sėkmingiau sužaidus rungtynių pabaigą J. Četkausko ugdytiniai šventė pergalę 96:92 (25:18, 25:18, 26:28, 20:28). Panevėžio komandai daugiausiai taškų – po 18 – pelnė Raigardas Motiejūnas ir Rokas Vašėta.

„Po pusfinalio rungtynių buvo šiek tiek liūdna. Buvome pikti ir nusivylę, tačiau susėdome, pasišnekėjome ir kitą dieną ėjome į aikštelę taisyti klaidų.  Pradžioje viskas klostėsi gerai, bet vėliau ėmė silpti fizinės jėgos. Berniukai žaidė su metais vyresniais už save sportininkais, todėl trūko ir ūgio, ir ištvermės, ir daugiau patirties. Vyresnė komanda privertė klysti, kitaip galvoti bei priimti blogus sprendimus. Tačiau net ir tai nesutrukdė mums iškovoti trečią vietą ir pasidabinti bronzos medaliais“, – sakė treneris J. Četkauskas.

Čempionate buvo išrinktas simbolinis finalinio ketverto penketukas, į kurį pateko Adrijus Rudzevičius.

Sveikiname vaikinų komandą ir jų trenerį Justą su prizine trečia vieta!

 

Skip to content