Meniu Uždaryti

Panevėžio sporto centro rankininkės iškovojo sidabrą

Garliavoje vyko Lietuvos jaunių merginų olimpinės čempionės Sigitos Mažeikaitės-Strečen  taurės finalas, kuriame Panevėžio sporto centro rankinio trenerės Lauros Salamanavičės ugdytinės iškovojo sidabrą.

„Džiaugiuosi savo merginomis, kurios puikiai žaidė, nepaisant to, kad jos metais jaunesnės už savo priešininkes ir turi mažiau patirties. Visomis jėgomis kibome į žaidimą ir pirmąjį kėlinį laimėjome. Antrajame kėlinyje arši kova tęsėsi, tačiau tauragiškėms pradėjus didinti žaidimo tempą pritrūkome jėgų, o priešininkės tuo ir pasinaudojo. Nenusimename, sidabras mūsų rankose“, –  teigė L. Salamanavičė.

Panevėžietės priešininkėms iš Tauragės SC nusileido rezultatu 40:32 (17:18). Tam, kad Panevėžio sporto centro rankininkės patektų į 2022–2023 metų Lietuvos jaunių merginų olimpinės čempionės S. Mažeikaitės-Strečen taurės finalą, turėjo įveikti priešininkes iš Alytaus SRC ekipos. Jos alytiškes sutriuškino rezultatu 17:38.

S. Mažeikaitė-Strečen – 1980 m. Maskvos olimpinių žaidynių čempionė, 1982 m. pasaulio čempionė. 1988 m. su Vilniaus „Eglės“ klubu laimėjo IHF Europos taurę.

Skip to content